Слухаємо тишу каналу Дніпро-Донбас

61
0
канал Дніпро-Донбас Дніпропетровська область

Якщо ви хочете відпочити на природі, подалі від галасу і метушні міста, рекомендую одне тихе і колоритне місце в Дніпропетровській області – канал Дніпро-Донбас.

Відео – канал Дніпро-Донбас

Ми відпочивали в районі села Шульгівка, зовсім близько від того місця, де починається ця велика і важлива для України споруда.


Про канал Дніпро-Донбас

Дніпро-Донбас був побудований спеціально для живлення річки Сіверський Донець, вода якої використовується промисловістю Донбасу. Коли Сіверський донець більше не зміг задовольняти всі потреби, його вирішили з’єднати з Дніпром. Будівництво розпочалося 1969 року і 1982 року вода Дніпра стала доступною там, де вона була дуже необхідна.

канал Дніпро-Донбас Дніпропетровська область
Вода Дніпро-Донбас

Канал протікає 4 областями – Дніпропетровською, Полтавською, Харківською та Донецькою. Причому, по полтавській всього 50 метром. Воду каналу Дніпро-Донбас використовують як для зрошення, там і для живлення містом – Харковом.

Канал має ширину 30-60 метрів, глибину 5-10 метрів. У початковій своїй частині воду перекачують насосні станції, а далі він тече самопливом.

Дніпро-Донбас – визначна пам’ятка Дніпропетровської області

ліс канал Дніпро-Донбас
Ліс Дніпро-Донбас

Мені сподобалося тут просто перебувати. Без багать, алкоголю, галасливих компаній.

Тут було дуже тихо, навіть вода текла беззвучно – як у німому кіно. Лише інколи чути було птахів і качок, каркаючих великих чорних ворон.

відпочинок канал Дніпро-Донбас

Недалеко звідси в полі бачив хижого птаха, яструб, орел. Щось схоже. Він сидів нагорі на самотньому дереві в полі.

Якщо ви хочете поїхати на канал Дніпро-Донбас, подивитися на природу і відпочити, то робіть це акуратно. Не смітіть і не забруднюйте воду – вона важлива не тільки для людей, а й для тварин, що населяють ці місця. Нехай буде комфортно всім!

https://jenyatravels.com/pro-mene/

Jenya Travels

Мене звуть Женя. Я подорожую по Україні та світу і розповідаю історії.
Простою мовою, без занудства та сухих фактів - цікаво про нецікаві місця.
Побував більше ніж на 100 точках на мапі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *