Арт-прапор в Дніпрі до Дня Незалежності

229
0

До Дня Незалежності України у 2022 році у Дніпрі з’явився патріотичний арт-об’єкт. Це великий прапор України, натягнутий від першого до останнього поверху бізнес-центру “Фабрика”, що відкрився кілька років тому.

арт флаг України в Дніпрі на День Незалежності 2022 рік
Бізнес-центр Фабрика на вулиці Магдебурзький

Біля прапора поставили дві великі літери “UA” – Що означає скорочення від слова “Ukraine”. Сторони можна подумати, що це простий картон чи пластик, проте якщо підійти ближче – можна побачити, що на літерах є тонкі смужки з написами. Тут можна побачити такі слова (укр) – “Перемога”, “Дякую ЗСУ”, “Свобода”, “Save Ukraine”, “ЗСУ”.

побажання ЗСУ від мешканців Дніпра
Дніпряни пишуть побажання своїй країні та ЗСУ

Написи – це побажання від городян та гостей Дніпра військовим Збройних Сил України та всім, хто бореться за свободу та незалежність України під час повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року.

Каждый может подойти и написать теплые слова для защитников Украины. Это будет хорошая моральная поддержка для них. Днепр – Это Украина!

Як доїхати

Великий прапор та літери з побажаннями знаходяться за адресою – бізнес-центр Fabrika, вулиця Магдебурзького права, 4а. Поруч із входом до ресторану “Moderna Pizza”. Це найбільший центр Дніпра і доїхати сюди можна з будь-якої точки міста та передмістя.

Поки незрозуміло, скільки буде стояти цей арт-об’єкт. Станом на 5 вересня 2022 року його ще не прибрали.

Координаты Google Maps – 48.4634095, 35.050251 .

https://jenyatravels.com/pro-mene/

Jenya Travels

Мене звуть Женя. Я подорожую по Україні та світу і розповідаю історії.
Простою мовою, без занудства та сухих фактів - цікаво про нецікаві місця.
Побував більше ніж на 100 точках на мапі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *