У Дніпрі на День міста розцвіли протитанкові їжаки

331
0

У Дніпрі відсвяткували 246-й день міста. На тлі російського вторгнення 24 лютого 2022 року у звичайне святкування Дня міста Дніпро внесли корективи. По-перше, воно не таке масштабне як раніше. Наприклад, не було салюту і мало заходів у самому місті. На відкритому повітрі.

А з іншого боку – концерт та ярмарок пройшов на станції метро, а на головній площі Дніпра – Героїв Майдану був цікавий перформанс.

Як прикрашали протитанкові їжаки

Сенс перформансу в тому, що діти та дорослі, професійні та не дуже художники розфарбовували протитанкові їжаки. Ці атрибути війни можна побачити у місті на кожному провулку. Однак це не привід сумувати та вдавати в депресію. Ось, на мою думку, в цьому і полягає задумка, щоб оборонна зброя зробити безпечною, розвеселити людей і дати виплеснути їм свою енергію в ці непрості для України та міста часи.

Протитанкові їжаки прикрашали 10 вересня 2022 року. Зібралося кілька команд майстрів, які малювали різні візерунки. Їжаки привезли непрості, а спеціально підготовлені. Поверхня була пофарбована та відполірована – щоб фарба добре лягала та трималася.

Прикрасили у кольори національного прапора, у петриківський розпис, візерунки Донбасу, був соняшник – традиційний для України, символи Дніпра та України. І навіть розпис із елементами херсонських кавунів, на який чекає вся країна після звільнення Херсона від російських окупантів.

В акції до Дня міста Дніпро у 2022 році прийняли багато команд художників, а також журналісти та перехожі.

Після закінчення заходу їжаки на деякий час залишаться на площі, потім їх продадуть на аукціоні та гроші відправлять на допомогу ЗСУ.

Загалом, вийшло яскраво та надихаюче. Дніпро ще пишно відзначить свій День Народження, а зараз віримо у перемогу та Збройних Сил України.

https://jenyatravels.com/pro-mene/

Jenya Travels

Мене звуть Женя. Я подорожую по Україні та світу і розповідаю історії.
Простою мовою, без занудства та сухих фактів - цікаво про нецікаві місця.
Побував більше ніж на 100 точках на мапі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *