Мурахоїди і цитати великих – мистецький провулок у Дніпрі

636
0

На День міста в 2022 році в Дніпрі не тільки провели унікальне свято свого дня народження в метро і розкрашування протитанкових їжаків, але і відкрили нову арт-локацію на культурній карті мегаполісу.

Мистецький Провулок «Dnipro Art Street» – так називається арт-простір, це довгий і вузький прохід між площами Троїцькою і Героїв Майдану (ліворуч від будівлі Ворк.юа).

Це місце розчистили, розмалювали муралами, зробили навіс та повісили ліхтарики, перетворивши на креативний простір для художників та інших творчих людей. Не дивно, що художній провулок «Dnipro Art Street» розташувався саме тут – поряд за стіною Музей Українського Живопису та галерея-кафе Ван Гог.

Провулок прикрашений графіті художниці з Харкова Ніни Їжак. Вона залишила своє рідне місто через війну і зараз працює у Дніпрі. Художниця зобразила як знайомі городянам локації, так і намалювала багато мурахоїдів. За її словами, у Дніпро їсть багато таких звірків. Дівчина показала своє бачення Дніпра і в неї вийшло дуже круто!

Ось не бачив жодного разу живого мурахоїда у Дніпрі, навіть намальованого:)

Ніна намалювала готель Парус, Менору, острів із водоспадом, А ще їй допомагали й інші художники, скульптори та декоратори.

У художньому провулку є можливість покреативити і відвідувачів. На вході є маркер, яким кожен охочий може написати побажання.

Поки що тут мало людей, адже жителі ще не знають, що прохід між площами відкритий і проходять повз.

https://jenyatravels.com/pro-mene/

Jenya Travels

Мене звуть Женя. Я подорожую по Україні та світу і розповідаю історії.
Простою мовою, без занудства та сухих фактів - цікаво про нецікаві місця.
Побував більше ніж на 100 точках на мапі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *